Solange Laboratories

Jesteśmy polskim producentem naturalnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry z problemami. Naszą inspiracją do stworzenia własnego laboratorium był brak na rynku produktów bezpiecznych oraz delikatnych dla skóry, a jednocześnie radzących sobie z powszechnymi problemami skórnymi z którymi niejeden z nas ma do czynienia na co dzień. Nasze własne problemy z cerą naczynkową, trądzikiem różowatym, alergiami oraz łuszczycą pospolitą sprawiły, że podjęliśmy próbę stworzenia skutecznego oraz bezpiecznego produktu.

Wszystkie kosmetyki które powstają w Solange Laboratories są oparte wyłącznie o naturalne składniki aktywne, które są nie tylko skuteczne, ale i przyjazne skórze. Najważniejsza dla nas jest jakość naszych wyrobów. Używamy wyłącznie oryginalnych i sprawdzonych surowców, o jak najmniejszym stopniu ryzyka wywołania podrażnień skóry.

Oryginalność

Receptura każdego kosmetyku dobierana jest w oparciu o najnowsze badania oraz nasze osobiste doświadczenia. Stawiamy na oryginalne połączenie składników nie sugerując się tym co jest obecnie na rynku. Nasze kosmetyki wyróżniają się indywidualnym podejściem do każdego problemu.

Bezpieczeństwo oraz brak efektów ubocznych

Jest to jedna z najważniejszych zasad którymi kierujemy się przy układaniu nowej receptury. Unikamy jak ognia składników o których wiadomo, że są szkodliwe dla skóry oraz zdrowia, skład kosmetyku dobieramy tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego stosowania. Gwarantujemy, że wszystkie wprowadzone do sprzedaży kosmetyki nie wykazywały efektów ubocznych na żadnym etapie testowania produktu.

Nie testowane na zwierzętach

Jesteśmy miłośnikami zwierząt i uważamy że nie ma nic lepszego od psa czy kota wylegującego się razem z nami na kanapie po ciężkim dniu pracy. Z tego powodu nie pozwalamy krzywdzić zwierząt w żaden sposób, nie testujemy żadnych produktów na zwierzętach, wybieramy również tylko te składniki które spełniają ten wymóg.

 Sprzedajemy tylko to, czego bez obaw sami byśmy używali

Wszystkie produkty testujemy w pierwszej kolejności na sobie. Dopiero w momencie gdy jesteśmy zadowoleni z efektów działania produktu i nie mamy żadnych zastrzeżeń, kosmetyk zostaje przekazany do grupy osób – ochotników, do testowania. Jeżeli wyniki wszystkich testów są pozytywne, wprowadzamy kosmetyk do sprzedaży.